לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות אצלכם בבית מלאו את הפרטים:

אני אנה דמב, מומחית סדר וארגון. נעים להכיר.

מכניסה סדר לחיים, ללב ולנשמה.

אישה יפה מסתכלת ישיר אל תוך המצלמה.

אני אנה ואני עוזרת לאנשים ליהנות מהבתים שלהם. כבר שנים בהם אני אורזת ופורקת, מסדרת ומארגנת, מנפה ומייפה ארונות, חדרים, בתים, ובסופו של דבר גם את החיים המשפחתיים של אלו שמתגוררים שם. ואותו הדבר לגבי החיים המקצועיים של אלו שעובדים במשרדים ובתי העסק אליהם אני מגיעה עם מטה הקסם שלי. 

אני מומחית סדר וארגון שיודעת ליצור מרחבים חדשים ומרעננים בכל חדר וארון אליו אני מגיעה כחלק משירות הסדר והארגון שאני מציעה. אני גם פוטרת כאבי ראש ידועה, שעוזרת לאנשים לעבור דירה בכיף ובלי דאגות עם שירות האריזה והפריקה שלי. לאלו שחרדים קצת לחפצים שלהם למרות שהם כבר לא זקוקים להם אני עוזרת לשחרר ולתרום אותם באהבה לאחרים עם שירות המיון ושחרור החפצים שלי. את תהליך השחרור מחפצים אני עושה באמצעות כלים רבי עוצמה מעולם התטא הילינג, שיטה בה אני מטפלת מוסמכת ושבאמצעותה אפשרתי לאנשים רבים פרידה קלה יותר מחפצים ויציאה לדרך חדשה, «קלה» יותר מבחינה פיסית ורגשית.

לאלו שממש מתעקשים לעשות את הכל לבד אני גם יודעת להכין דו»ח מפורט של מה עושים ואיך מגיעים לתוצאות של סדר הגיוני ונוח שנשאר לאורך זמן עם שירות הייעוץ שלי. לכולם אני מציעה סבלנות, דקדקנות, וצוות מיומן ועדין שיודע לתקתק עניינים אבל גם לעשות הכל בזהירות וכבוד. הכל בהתאמה אישית, ומתוך הבנה שהצורה בה הבית מאורגן צריך להתאים למי שחיי שם, ולא ליהפך.

בעברי הלא רחוק סיימתי את לימודי במנהל עסקים והייתי מנהלת פרויקטים בחברות מובילות בשוק, מה שהתאים לאופי שלי בגלל שאני נהנית מתהליך התכנון, הארגון, ולבסוף ביצוע מטלות בצורה מוקפדת. מה שהיה חסר לי כל כך זה לראות ולהרגיש את האימפקט על חיי אנשים. ולכן במהרה הבנתי שאת התחביב הסודי שלי של סידור ארונות כדאי שאהפוך למקצוע, היות והוא מחבר בין העולם הערכי שלי, היכולות המקצועיות שלי והתשוקה האישית שלי. אני לוקחת את הניסון העשיר שלי בניהול פרויקטים יחד איתי, ונהנית לראות את הכיף וההקלה בעיניים של הלקוחות שלי כשהבית שלהם הופך למה שהם תמיד רצו.

 אתם מוזמנים ליצור עמי קשר לפגישת היכרות ולראות האם אני יכולה לעזור לכם בשינויים בנוף הביתי.

Перейти к содержимому