לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות אצלכם בבית מלאו את הפרטים:

להתאהב בבית שלכם מחדש

אני עוזרת לאנשים להתאהב מחדש בבית שלהם מחדש בעזרת סדר וארגון שמחזיק מעמד לאורך זמן.

להתאהב בבית שלכם מחדש

אני עוזרת לאנשים להתאהב מחדש בבית שלהם מחדש בעזרת סדר וארגון שמחזיק מעמד לאורך זמן.
זוג צעיר מפנטז איך יהיה מסודר המטבח אחרי המעבר.

ספרים כיפים לקרוא, בגדים נעימים ללבוש, פיצ’פקעס נחמדים שמזכירים לנו חוויות טובות, ועוד ועוד דברים בבית שמייצרים אווירה הם חלק מהנאות החיים. אבל לעתים במקום שהחפצים שלנו יעבדו בשבילינו וישפרו את איכות החיים שלנו, הם משתלטים על המרחב וחונקים אותו. אנחנו מסתובבים עם תחושת מועקה בבית. זה יכול להיות מכיוון שהארון עולה על גדותיו ולא ניתן למצוא בו כלום, או שיש חפצים קטנים ומיותרים בכל מקום וקשה לדעת ממה להתחיל, או שיש חדר מסוים בבית שפשוט מסוכן להיכנס ולהזיז בו משהו אחרת מפולת שלגים של ניירת, צעצועים או כלמיני חפצים לא מזוהים תיפול לנו על הראש.

 

סדר שנשאר לתקופה ארוכה, יש חיה כזאת?

רבים האנשים שהגיעו למצב כזה של מועקה, ואני מבינה לחלוטין איך זה קורה. בין אם זה עומס אישי, מקצועי, עבודה, חיי משפחה, חיים אישיים ובכלל חוסר זמן וידע איך ליצור יותר מרחב בבית או אפילו בבית העסק. זה טבעי לצבור ולבלגן חפצים, ומי שלא מתעסק בזה ברמה היום יומית גם לא ידע איך ליצור סדר שיחזיק מעמד מעבר לשבוע. מסדרים, והופ — אחרי זמן מה הכל חוזר לאותו כאוס.

אז הפתרון הוא לא רק לסדר ולארגן, אלא לעשות זאת בשיטה חכמה ופרקטית שהוכיחה את עצמה. במהלך הדרך אני לומדת את הרגלי הלקוח ואת התנהלות הבית ו»הקצב» שלו ומתאימה פתרון ייחודי ואישי שישמר את ההרגלים ואורח החיים במקום. בנוסף, על מנת לעזור לשמר את המצב החדש גם לאחר סיום התהליך, אני פועלת להעלאת מודעות הלקוחות להרגלים של עצמם ונותנת כלים לשמירה על הסדר מתוך מודעות חדשה.

אחרי שסידרתי, ארגנתי, ייעצתי ועזרתי לעשרות לקוחות לראות תוצאות ולשמר אותן, בהחלט ניתן לומר שפיצחתי את הדרך לעשות את זה.

 

מרחב משפחתי, אישי ומקצועי נקי הוא כמו אוויר לנשימה

ברגע שהבית נראה מסודר ונעים יותר וויזואלית, במקביל לסדר אמיתי של חפצים כך שיהיה ניתן למצוא אותם בקלות, פתאום יותר קל לנשום — אנשים מגלים מרחב, אוויר, נוחות ונעימות חדשה בכל חדר וחדר. קל יותר לשלוט בנעשה, ולהבין מה יש ומה חסר. אין יותר «אין לי מה ללבוש» ואין יותר «לאן נעלם הקלסר של 2015?» הכל ברור, נגיש, מאורגן.

שירות הארגון והסדר שלי מתפרש על פני כל האזורים שבדרך כלל מועדים לפורענות: תכולת ארונות, ארוניות, אזורי אחסון כגון מזווה, חדרי ילדים, מחסנים ואזורים שצריכים עזרה בארגון מרחב יעיל ושימושי. ניתן ליישם את השירות שלי גם בסביבת עבודה אישית או עסקית, כגון סטודיו, קליניקה, משרד ביתי, משרד חיצוני, ועוד. הסדר הגיוני, פרקטי וחכם. אנחנו לא מארגנים ומסדרים מוזיאונים שאי אפשר לשנות בהם כלום, אלא מסדרים בתים — חיים — של אנשים שצריכים ליהנות משימוש יום יומי בחפצים שלה

רוצים עזרה בארגון וסדר שיחזיקו מעמד לאורך זמן? אני כאן לשירותכם.

סידור המרפסת של יובל

ארגון וסידור חדר משחקים

ארגון מטבח

סידור ארון שירות

Перейти к содержимому