לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות אצלכם בבית מלאו את הפרטים:

מעבר דירה בראש שקט

כל הזיכרונות, כל החפצים כל החלומות; ללא מאמץ וללא טרחה

לעבור דירה בכיף זאת המומחיות שלי

 

כל בית ודירה הם עולם שלם של זיכרונות, מלאים בשברירי היסטוריה אישית ומשפחתית, ועזיבה תמיד מהולה בגעגועים או רגש חמוץ מתוק. לפעמים המעמסה הנפשית של המעבר, יחד עם הלוגיסטיקה המורכבת של אריזה ופריקה, משתלטת וסוגרת עלינו. הרי לא עוברים דירה כל יום ויש הרבה על מה לחשוב. אז או, בדיוק פה אני נכנסת לתמונה.

סדר אינטליגנטי, מעבר חלק

עבור מישהי כמוני שחיה ונושמת סדר ודייקנות, מעברי דירה הם אירוע משמח בו יש מומנטום לסדר את החיים במקום חדש. אני כן עוברת דירה כל יום, ויודעת בדיוק איך לתכנן מעבר מוצלח, קליל והכי חשוב רגוע. הסוד הוא הפיכת כל מעבר לפרויקט עם לוחות זמנים, תכנון מדוקדק ותשומת לב לפרטים. הלקוחות שלי יודעים שהבית שלהם בידיים טובות כיוון שאני חושבת ומתכננת הכל מ-א ועד ת, בהתאמה אישית לרצונות והצרכים שלהם. מדי פעם הם גם מופתעים כשתוך זמן קצר אני משתנה מאנה החמה והנעימה לאנה מנהלת הפרויקטים הקשוחה שיחד עם צוות פדנטיות מגיעה ולוקחת פיקוד על מלאכת האריזה, הפריקה, והארגון מחדש כמו מבצע צבאי קטן. מופתעים — אבל גם שמחים מהשקט הנפשי שזה נותן להם.

אני והצוות מגיעות לבית הלקוח יום לפני ההובלה, ומתקתקות את כל הבית בשיטת אריזה ייחודית («סדר אינטליגנטי») שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם במהירות בה תוכלו להשיב את החיים המוכרים על כנם במקום החדש אליו תגיעו. ביום לאחר ההובלה אני והצוות מגיעות שוב, ופורקות הכל על פי השיטה מנת לסדר מחדש ולתת לבית את מה שהוא צריך בשביל לחזור לחיים רגילים.

 

 

בלי כאב ראש, ועם הרבה אהבה

שירות האריזה והפריקה שלי בראש ובראשונה הוא שירות ביטול-כאבי-ראש. בכמה שעות כל תכולת הבית עוברת לקרטונים עם פירוט מדוקדק של תכולה, וסדר הגיוני שמכוון לפריקה תוך יום.  הידיים שלנו עושות עבודה דקדקנית שמלאה באהבה וכבוד לחפצים אותם אנחנו מסדרות. בסופו של יום זה החיים של האדם מולנו.

היתרון של צוות מקצועי כמו שלנו הוא העובדה שעד לשנייה האחרונה הבית חיי כמו שהוא רגיל — ורק ביום לפני ההובלה מתחילים השינויים. ביום לאחר ההובלה הבית שוב חוזר לחיים רגילים במקום החדש. לא צריך לחיות על קרטונים שבועיים. לא צריך להיות בלחץ ולהיקרע בין מחויבויות של עבודה-משפחה-חיים אישיים-אריזה שלא נגמרת. הצוות שאני עובדת אתו מהמן, מיומן, מקצועי, והכי חשוב — משוגעות לתכנון, סדר ולוחות זמנים בדיוק כמוני. המקצועיות הזאת היא בדיוק מה שיום לחוץ כזה צריך.

 

רוצים לעבור דירה בכיף? אני כאן לשירותכם.

לקוחות מספרים:

מדריך מעבר דירה DIY

לפניך מדריך לאריזה חכמה לקראת מעבר דירה.
המדריך מיועד למי שמעדיף לעבוד בשיטת

«עשה זאת בעצמך».

אם ברצונך לקבל הסבר והכוונה מפורטים יותר וליווי אישי
אשמח לעמוד לשירותך

072-3305929

 

Перейти к содержимому